Preloader

Access Bars Nedir?

Gary Douglas, bir çalışma sırasında, kanallık yoluyla kendisine iletilen ve “The BARS” adı verilen 32 noktanın oluşumu ile uygulanan seans öğretisini almış, bu an Access bilincinin başlangıcı olmuştur. Olasılıklara açık olmanın insanların farklı bir şekilde işlevler yapmaları, değişimlerine yardımcı olacağı konusunda oluşan farkındalığıyla, bugün kişisel gelişim ve enerji terapileri dünyası içinde yer alan Access Consciousness®ın kurucusu olmuştur..

THE BARS

Başın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansı. İnsanların farklı şekilde işlev yapmalarına, değişimlerine ve hayatlarında olasılıklara açık olmalarına yardım eden bir çalışma.

Bedenimizle bağlantılı bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aldığımız; düşünce, fikir, inanç ve görüşleri saklar. Bu noktalar; sözel proseslerle ele aldığımız, kaynak olarak tanımladığımız bilgilere dayalıdır. Bu nedenle barsların çalıştırılması, dinamik bir ihtiyaçtır.

Bars noktaları; bedeninizle doğrudan bağlantılıdır. Barsların çalışmaya başlamasını takip eden zaman içinde; düşüncelerin, duyguların, hislerin ve enerjilerin hücreler üzerinde yarattığı etkileri de serbest bırakır.

The Bars; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımını temizlemeyi içeren, dinamik değişime yönelik, uygulamalı bir vücut işlemidir.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış.

E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-mail adresinizi yazınız...