Preloader

Enerji EFT Nedir?

Enerji EFT 2011 yılında Silvia Hartmann Tarafından güncellenmiş, en yeni en güncel EFT'dir. Zihin beden ve ruh üçlüsünden ruha ait bir iyileştirme yöntemidir. Enerji EFT ile Enerji Bedenini iyileştiririz. Enerji Bedeni iyileştiğinde zihinsel ruhsal ve fiziksel iyileşmeler de gerçekleşir. Düşünceler, hisler, duygular, söylemler, davranışlar iyileşir, problem olarak gördüğümüz konu öemsizleşir, hatta ortadan kalkar.

Enerji Bedeni'ndeki blokaj olmasaydı problem hissetmez ya da yaşamazdık. Bir şey olmuştur ve enerji bedeninde bir blokaj oluşmuştur. O blokajı ortadan kaldırıp enerji akışını sağlıklı hale getirdiğimizde problem de ortadan kalkar. Enerji EFT blokajları açmakta kendini ispatlamış bir tekniktir.

Her probleme denk gelen bir enerji blokajı vardır. O probleme ait blokajı bulmak, saptamak ustalık gerektirir.

Enerji EFT'nin Amacı Nedir?

Tüm amaç Enerji Bedenindeki tıkanıklıkları açmak, enerji akışını en sağlıklı hale getirmektir. Her zaman amaç budur; Enerji Bedeni'ndeki stresi almak, akışı sağlamak ve en sağlıklı hale getirmek.

Hangi Durumlarda Enerji EFT Uygulanmalıdır?

Probleminiz mi var, size iyi hissettirmeyen bir durum, geçmişten beri başedemediğiniz, ya da yeni deneyimlediğiniz bir konu? Hissettiğiniz her olumsuz duygunun sebebi, sıkışmış bir enerji blokajıdır. Olumsuz düşüncelerinizin, duygularınızın, söylemlerinizin, davranışlarınızın tek bir sebebi var; Enerji Bedeninizde enerji azlığı ya da tükenmişliğidir.

Probleminiz ne? 

Korku, acı, üzüntü, keder, yetersizlik, mutsuzluk, anksiete, alerjik reaksiyon, panik atak, depresyon?

Kekemelik, düşük özsaygı, toplum içinde konuşamama, kendini iyi ifade edememe?

Fobiniz mi var? Kedi köpek örümcek vb... Uçmaktan korkar mısınız? Ya da başka bir korkunuz?

İlişki problemleriniz mi var? Mutlu bir ilişki yaşayamıyor, ruh eşinizle hala bir araya gelemediniz, ya da benzer tipte ilişkiler ya da kişileri mi buluyorsunuz? Hep bir tekrarın içinde misiniz? Ortaklarınız, ortaklıklarınız hep olumsuzlukla mı sonuçlandı?

Kilo problemleri mi yaşıyorsunuz? Kilo alamıyor ya da kilo veremiyor musunuz?

Uyku problemleriniz mi var? Uyuyamıyor ya da yorgun mu uyanıyorsunuz? Kabuslar  kara basanlar mı yaşıyorsunuz?

Bağımlılığınız mı var? Sigara, alkol, kahve, esrar, eroin, ya da unutmak isteyip kopamadığınız onsuz yapamadığınız bir insan?

Para iş kariyer konusunda istediğiniz noktada değil misiniz? 

Sizi korkutan görüntüler görüp, sesler mi duyuyorsunuz? 

Üzerinizde nazar ya da büyü olduğunu mu düşünüyorsunuz? 

Otizmli bir yakınınız mı var? 

Vücudunuzda doktorunuzun sebep bulamadığı ağrılarınız mı var? Ya da herhangi bir sağlık sorunu kaynaklı ağrınız mı var?

Hayatınızda hiç bir şey yolunda gitmiyor mu? Hep tekrarlayan problemler mi yaşıyorsunuz? Ya da artık problem olarak gördüğünüz konular ile başede miyor musunuz?

Bir sağlık sorununuz mu var? Kanser, ülser, parkinson, vertigo, migren, vb........ 

Çocuk istiyorsunuz ama sahip olamıyor musunuz?

Kesinlikle Enerji EFT uygulamasını da çözüm listeniz içine almanızı tavsiye ederiz.

Lütfen hatırlayın; Bir Enerji EFT Uzmanı fiziksel bir sorunu iyileştirmek amaçlı uygulama yapmaz, fiziksel soruna sebep olmuş ya da fiziksel sorunun neden olduğu Enerji Bedeni Blokajlarını ortadan kaldırmak enerji bedenini iyileştirmek için çalışma yapar. 

Yukarıdaki problemlerden en azından birine sahipseniz, bir Enerji EFT Uzmanından destek almanızı tavsiye ederiz.

Neden Enerji EFT Tekniğini Tercih Etmeliyiz?

Problemlerin çözümü için bir çok farklı iyileştirme yöntemine başvururuz. Bir çok Enerji Çalışması da vardır bu başvurduğumuz yöntemler içinde. 

Enerji EFT'si çok etkili bir yöntemdir.

Uygulama esnasında değişimi deneyimlemeye başlarız.

Tüm deneyimler danışana aittir. Uzman yönlendirme yapmaz, teşhis koymaz. Bilincimiz açık bir şekilde kendi (bilinçaltımıza) enerji sistemimizle bağlantı kurar ve farketmediğimiz unuttuğumuz deneyimlere ulaşabilir, problemin sebebini saptayabilir ve Enerji EFT tekniği ile dönüştürebiliriz. Problemin kaynağı anne karnında olmuş olsa bile, orada olan her şeyi çalışma esnasında deneyimleriz, hatırlarız.

Enerji EFT yönteminde geçmişteki ya da gelecekteki bir deneyimimize yardım edebilir, bütün olumsuz deneyimlerimizi olumluya dönüştürebiliriz.

Enerji EFT yönteminde acı veren anı değiştirir, yepyeni bir kayıt oluştururuz. Baskı ve yönlendirme yapmadan.

Enerji EFT Uzman yönteminde sorunun kaynağına ulaşabilir, tekrarlayan problamlere son verebiliriz.

Enerji EFT tekniği ile kendi kendimizle, kendi gerçeğimizle yüzleşir ve iyileştirme gücünü elimize alırız. 

Enerji EFT tekniğinde +10 şifa olayını deneyimleriz. Modern Enerji Çalışmaları dışındaki tüm çalışmalar problemi nötr noktasına getirir. Bu da iyileşme için asla yeterli değildir. Şifa olayına kadar olan yoculuğumuzu SUE skalası ile takip etme şansımız vardır.

Enerji EFT etkili, dönüştürücü bir ileri bir Enerji Çalışması tekniğidir. Kendinizi keşfetmek ve problemlerinizi dönüştürmek için size de Enerji EFT Tekniğini tavsiye ederiz!  
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış.

E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-mail adresinizi yazınız...