Preloader

Modern Stres Yönetimi Nedir?

Stres nedir ve bize bedeli nerdir? Stres aslında hepimizin bildiği, hissettiği, çoğu zaman başetmekte güçlük çektiği bir durumdur. Stresle başa çıkabilmek için bu güne kadar bir çok yöntem denenmiştir. Modern Stres Yönetimi, çok yeni bir yaklaşımla pratik ve etkili bir şekilde stresi dönüştürmeyi öğretir. 

Silvia Hartmann 2015 yılında bu yeni yaklaşımı bizlerle tanıştırdı. Bugüne kadar bilinenin aksine minimum stresin bile asla tavsiye edilmeyen bu yaklaşım ile, stres hepimize çok uzak, başarı çok yakınımızda, hatta sahip olduğumuz bir durum olacak.

Düşünsenize; Bugüne kadar stres altında iken aldığımız kararlar hayatımızı nasıl şekillendirdi? Stres olmasa idi nasıl bir hayatımız olurdu? Peki şimdi stressiz bir şekilde geleceğimizi nasıl şekilledirebiliriz?

Stres asla hafife alınacak bir durum değildir! 

Stres Nedir?

Stres Enerji Bedenindeki enerji sıkışmasından başka bir şey değildir. Enerji azaldığında, akış bozulduğunda stresimiz artar, olumsuz duygular, olumsuz düşüncelere sahip oluruz, olumsuz kararlar alırız durum böyle iken. Enerji akışı sağlandığında pozitif duygular, düşünceler ve kararlar deneyimleriz. Daha mutlu ve daha başarılı bir birey oluruz.

 
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış.

E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-mail adresinizi yazınız...