Preloader

ThetaHealing® Ne Demektir?

ThetaHealing® şifası Yaratıcı ile yapılan odaklanmış dua ile fiziksel, psikolojik ve spritüel şifa sağlayan bir meditasyon çalışmasıdır.

Beş değişik beyin frekansı vardır. Beta, Alfa, Teta, Delta, Gamma. Bu beyin dalgaları sürekli hareket halindedirler. Beyin tüm frekanslarda sürekli dalga üretir.Yaptığımız ve söylediğimiz her şey beyin dalgalarının frekansları tarafından ayarlanır.

Bilim adamlarının E.E.G ile yaptıkları keşiflerine göre Teta frekansında, var olan stres yok olup, mutluluk ve huzur deneyimlenmektedir. Kolayca bilinçaltına bağlanılabilir ve evrendeki yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.

Teta dalga boyu saniyede 4-7 Hzdir. Genelde gece uyurken beyindeki dalga boyu teta dalga boyundadır. Ayrıca derin hipnoz durumu ile evrende birliğin tecrübelendiği durum, dua da teta dalga boyudur.

ThetaHealing® ile olumsuz inanç kalıpları, duygu, düşünce ve deneyimlerin olumsuz kayıtlarında ani değişiklikler yapabiliriz. Aynı zamanda fiziksel, duygusal ve ruhsal anlamda kendimizi iyileştirebiliriz. Yüklediğimiz yeni öğretiler ile geri dönülmeyecek şekilde inançlarımızı dönüştürmek mümkündür. Vücut-beden okuması yapabilir, şifalanması gerekene odaklanarak, Yaratıcı’nın şifasına tanık olabiliriz. Arzuladığımız her ne var ise, ThetaHealing® ile var edebiliriz.

Düşüncelerimiz, deneyimlerimizi yaratır. Bu yüzden, bazı şeylerin olası olduğu düşünüyorsak, o zaman onlar olasıdır. Örneğin Çekirdek İnançlar, çocukluk dönemi deneyimlerinden oluşmuş inançlardır. Diğer inançlar ise Genetik, Tarih ve Ruh İnançlarıdır. İnançlar, birbiri üstüne kutular gibi yığılmaktadır. En alt inanç veya programı inceledikten sonra, Her şeyin Yüce Yaratıcısı’na istekte bulunarak hızlı ve kolay bir şekilde binlerce programı değiştirebiliriz.  

DNA aktivasyonu ile DNA’ nın uyuyan kısımları uyandırabiliriz. DNA’mızın aktive edilmesi, hücrelerimizde taşıdığımız sır ve gizemlerimize erişmemizi sağlar. İnsan tarafından yaratılan çevresel zehirlere rağmen hayatta kalmamıza izin verir, aynı zamanda da psişik yeteneklerimizin gelişmesini sağlar. Şimdiye kadar farkında olmadığımız yeteneklerimizin ve kabiliyetlerinizin maksimum şekilde ortaya çıkarmamız için bizi güçlendirir. Bağışıklık sistemimizi güçlendirir. DNA’da depolanan bilinçaltı kalıplarımızdan kurtulmamıza yardımcı olur. Beynimizin daha fazla bölümünü kullanma yetimizi artırır. Üst benliğimizle bağlantıya geçmemiz için büyük bir açılım sağlar. 

Duygu yaratımı yapabiliriz. Bazı insanlar sürekli yeterli olmadıklarını, sevilmediklerini düşünerek, ifade ederek yaşarlar. Buna inanırlar, onlara böyle söylenmiştir ve onlar da bunu kabullenmişlerdir. Duygular öğretilebilir, tekrardan hatırlatılabilir. Çalışma sırasında öğretilebilecek duygulardan bazıları; Şefkat, güvende olma, bolluk, bereket, zenginlik, sevgi, neşe, coşku, huzur, başarı, hayır diyebilme, sıkıntılı, depresif, sinirli vs. olmadan nasıl yaşanabileceği gibi.

Mekan ve nesne temizliği yapabiliriz. Bizden önce o mekanda oturan, yaşayanların ve hatta evimizdeki antika eşyaların kullanıcılarından kalan ve size ait olmadığı halde enerjisel olarak mekanımızı, bizi, ilişkilerimizi etkileyen enerjilerden veya o mekanda hala yaşamaya devam eden varlıklardan arındırabilir ve arzuladığımız enerjiyi (sevgi,neşe, çoşku, huzur vb.) yükleyebiliriz. 

 

 

Çakralarımızı açabilir, bize hizmet etmeyen tüm radyasyonun bedenimizden çekilmesini sağlayabiliriz.

 

 

Serbest dolaşan hatıraları hafızamızdan çıkarabiliriz. Bunlar bilinçli zihnimiz kapalı ve bilinçaltımız onlara karşı savunmasızken kabul ettiğimiz programlardır. Kelimeler, ses veya durum her tekrar ettiğinde uyanık olduğumuz dünyada bilinçaltı durumundayken kabul ettiğimiz travmayı yeniden oynamaya başlarız. Bu genellikle bilinçliliğimizi yitirdiğimizde, mesela ameliyat sırasında, kazalarda, savaş travmalarında, alkol yüzünden veya aşırı derecede uyuşturucu kullanımı sırasında farkındalık kaybı olduğunda olur. Teta şifası ile serbest dolaşan hatıraların hafızadan çıkarılması mümkündür. Bunlar bizde olduğu sürece minimum düzeyde baş ağrısı/migren maksimum düzeyde epileptik belirtilere sebep olurlar.

Ruh parçacıklarını geri alıp, geri verebiliriz. Hem pozitif hem olumsuz olan ilişkilerde, çok şey paylaşıp sevdiğimiz birini kaybettiğimizde, kendimizden çok fazla şey vermiş olduğumuz evlilik veya ilişkilerde ruh parçacıklarını alıp verebiliriz. Geçmiş bir ilişkiden ruh parçacıklarını çektiğimizde, aynı zamanda iki kişi arasında geçmiş olan tüm DNA bilgi paylaşımlarını da geri getiririz.

Gençlik ve canlılık kromozomunu aktive edebiliriz. Yaşlanma için genetik programları değiştirebiliriz. Herhangi bir fiziksel veya genetik kodu değiştirebilir veya yeniden yapılandırabiliriz.

ThetaHealing® ile bir çok etkili uygulama yapabiliriz. Yalnız unutulmaması gereken tek şey, şifayı yapan Yaratan’dır. Uygulayıcı sadece iyileşmeye tanık olur.

ThetaHealing® uygulayabilmek için Allah’a iman şarttır.

( ThetaHealing® DNA2 Basic Uygulayıcı Kitabı Vianna Stibal )
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış.

E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-mail adresinizi yazınız...